LIVING NATURE 1987 de Suzanne Hall tarafından Yeni Zeland da kuruldu.

2004 'dan beri Dipl. Ing. Yasemin Başar Öztürk, tarafından Türkiye ithal edilmekte.

Uzun yıllar yurt dışında yaşadıktan sonra kendi oğlumun doğumu ile gerçekten tohumundan itibaren hem çevreye hem insan sağılığına zarar vermeyen ürünler ararken, Türkiye de sertifikalı ürün bulunmayan bir dönemde araştırmalarım sonucunda kendim ve ailem için Living Nature ürünlerini tercih ettim. Henüz Türkiyede yeni gelişen organik / doğal ürün kullanma bilincini destekleyecek ilk sertifikalı kozmetik markasından biri olduk.

Öncellikli tercih sebebim Yeni Zelanda nın eşsiz dokunulmamış doğal bitki dünyası.

2004 yilindan beri güvenli ve yüksek kaliteli doğal kozmetik markası olan LIVING NATURE 'e türkiyedeki müsterilerimize sunarak faaliyetlerimizi sürdürmekdeyiz. Sayfada bulunan tüm ürünlerimiz ilgili marka garantisi altındadır.

 

      Living Nature sade sağlığınız için değil çevreci yaklaşımı ile ambalaj konusunda hassas, gerektiği kadar paketleme yapmaktadır ve geri dönüşüme uygun paketleme malzemeleri kullanmakta. 

 

      İklim koşulları maalesef artık bütün dünyada değişmekte. Kaynakların azalması ve canlı türlerinin yavaş yavaş yok olması hepimizin mümkün olan alanlarda ekolojik çözümler tercih etmemizi gerektirmekte. Organik besinler, bakım ürünleri ve kiyafetler, petrol dışında enerji kullanabilen araçlar gibi. Elektronik ticaret de bu trendin bir parçasıdır.

 

      E-ticaret çevreci olmamıza nasil yardimcı oluyor? Elektronik broşür ve ilanlar ve e-posta ile yapılan duyurular daha az kağıt ve enerji tüketimi demektir. Tüketiciye teslimat modeli, alışveriş yapacak kişilerin daha az araba kullanması anlamına gelir ki bu en azından CO2 emisyonunun azalmasını sağlar. Güvenli tedarik ve teslimat, ürün zayiatini ve depolama gereksinimlerini azaltır. Bütün bunların dışında daha yeşil bir dünyada yaşamak için tercihlerini değiştirebilecek olan tüketicilere çevre-dostu ürünler sunabilmektir.

 

    Ürünlerimizden faydalanmak isteyenler bize telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirler. Ödemeyi takiben 2 iş günü içerisinde ürün tarafımızdan sisteme girdiğiniz adrese gönderilir.

Sağlıkla kalın.

Saygılarımla,

Dipl. Ing. Yasemin Başar Öztürk

Tamamlayıcı Tıp ve Detox Uzmanı (Heilpraktiker/ Health Practitioner)

E-Mail: bilgi@livingnature.com.tr